Barbora Galusová

SVATEBNÍ VIDEO PŘEDČILO VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ.

Každý okamžik byl zachycen s nesmírnou péčí a uměleckým citem. Kamera dokázala zachytit nejen krásu okamžiku, ale i emoce a lásku, která provázela celou událost. Od profesionálního střihu po výběr hudby, a skvěle natočené záběry. Nejvíce si ceníme, že nám toto video umožnilo znovu prožít magii našeho velkého dne. Děkujeme celému týmu ale hlavně Patrikovi, za jejich mistrovskou práci, komunikaci a vše okolo videa a za to, že nám poskytli trvalý záznam jednoho z nejkrásnějších okamžiků našeho života. Byli jste skvělí ve všech ohledech.

BarboraGalusová

Nela Vagai

WEDDBROS WERE AMAZING!

We had a good feeling from the start. They were very professional, easy going with a can do attitude. Very friendly approach with a smile on their faces. Most importantly, they captured every part of our day with everyone in it! We love our video and can’t stop watching it!!! Happy we choose them. Thank you so much.

NelaVagai

Paul Johnson

BEST WEDDING INVESTMENT

I can say that our wedding film was the best wedding investment we have made. The way they captured the essence of our special day surpassed all our expectations, creating a timeless masterpiece that allows us to relive the magic over and over again.

PaulJohnson

Martin Vlasák

VAŠE PRÁCE JE UMĚLECKÝ ZÁZRAK!

Vaše schopnost zachytit emoce a atmosféru naší svatby v každém záběru je naprosto úžasná. Svatební video předčilo naše očekávání a budeme si ho prohlížet s radostí po celý život.

MartinVlasák